Novosti


Zrinski, mažoretkinje i najljepše priče u Božićnom gradu PDF Ispis
Nedjelja, 15 Prosinac 2013 17:53

mala-zrinskiDRUGI VIKEND ADVENTA U KAŠTELIMA
I ovu subotnju večer u kaštelanskom Božićnom gradu bilo je živo, uz glazbu, ples i čitanje najljepših božićnih bajki. Svoj koncert tako su u subotu (14.prosinac) održali članovi glazbenog društva Zrinski iz Donjih Kaštela s prigodnim repertoarom, a njima su se pridružile plesom i trofejne Kaštelanske mažoretkinje.

Nastupi ove dvije kaštelanske udruge bili su uvod u nastavak ugodne večeri u kojoj je djeci najljepše božićne bajke i priče, u sklopu Sajma knjiga,  čitala Željana Mornar Deman.

A onima, koji su najpažljivije slušali i sudjelovali u čitanju, pripale su i posebne nagrade, kao poklon u ove predblagdanske dane.

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.2

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.3

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.1

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.4

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.5

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.6

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.7

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.8

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013 20

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.9

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.11

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.10

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.12

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.13

Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.14Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.15Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.16Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.17Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013.18Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013 19Zrinski i mažoretkinje 14.12.2013 21

Izvor: Portal grada Kaštela

 

Linkovi

Puhački orkestar Zaprešić Musikverein-linde Pihalni orkestar Salonit Anhovo Portal grada Kaštela Hrvatski sabor kulture